Smagi pramoga su tėčiu

„Pelėdžiukų“ grupės vaikai praleidžia didžiąją dalį dienos ikimokyklinėje įstaigoje. Ugdytinių tėvai nori žinoti, matyti ką veikia jų atžalos. Tėvų dienų tikslas – supažindinti tėvus su vaiko dienos ritmu darželyje bei atskleisti tėvų asmeninius ir profesinius gebėjimus, patirtį ir juos perteikti vaikams.

Uršulės tėtis Darius ne tik norėjo pasidomėti vaikų užsiėmimais, bet ir pats pristatė savo darbo pobūdį, pomėgį. Jis dirba teatre, šviesos efektų kūrėju. Tėtis Darius pirmiausia susipažino su dukros bendaamžiais-draugais. Atsinešęs į grupę gitarą ir šviestuvą, kuris sukuria liepsnojančio laužo efektą, sukurė šiltą, jaukią bendravimo atmosferą. Visi drauge dainavo dainas, keisdami intonacijas (kiškio, lapės, meškos ir vilko balsu). Smagiausia visiems buvo kurti dainą, tereikėjo vaikams pasakyti po vieną žodį ir po dešimties minučių jau skambėjo nuostabus kūrinys prie laužo šviesos. Tris kartus sudainavus dainą, kiekvienas išgirdo savo pasakytą žodį. Visiems labai patiko tėčio Dariaus viešnagė ir jis pažadėjo sugrįžti su kita staigmena.

Geranoriškas tėvų, vaikų ir pedagogų bendradarbiavimas suteikia galimybę visapusiškai ugdyti vaiko asmenybę. Vaikai matydami glaudų tėvų ir auklėtojų bendradarbiavimą, jaučiasi saugesni, labiau pasitiki savimi, didėja motyvacija įvairioms veikloms. Po apsilankymo grupėje tėvai žino, ką vaikai veikia, žaidžia, su kuo draugauja. Dėkojame tėčiui Dariui už smagią pramogą.

 

Ikimokyklini ugdymo pedagogė Rasa Paznėkienė

Nuotraukos viešinamos tėvų (globėjų) sutikimu.