Parama

Nuoširdžiai dėkojame tėveliams, darželio darbuotojams ir visiems, kurie praeitais metais pervedė 2% savo pajamų lopšeliui-darželiui.

Kviečiame Jus pasinaudoti proga ir šiemet paremti mūsų ugdymo įstaigą. Skirdami labdarą ir paramą, Jūs prisidėtumėte prie lopšelio-darželio tobulinimo, savo vaikų ugdymo(si) sąlygų gerinimo.

Pervesti lėšas Jūs galite iki šių metų gegužės 1 d.

ĮSTAIGOS REKVIZITAI

Paramos gavėjo indentifikacinis numeris (kodas) 190017833
Paramos gavėjo pavadinimas Vilniaus lopšelis-darželis „Žvangutis”
Buveinės adresas Rinktinės g. 38A., Vilnius
Banko pavadinimas
Banko kodas
Atsiskaitomosios sąskaitos numeris

FR0512(4) – paramos skyrimui reikalinga forma su rekvizitais.

Užpildykite didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis prašymo formą (forma FR 0512 versija 04). Užpildytą formą FR 0512 įdėkite į voką, užklijuokite jį. Kitoje voko pusėje pasirašykite ant užklijuotos linijos taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko nepažeidus parašo vientisumo. Taip pat parašykite vardą, pavardę ir namų adresą. Pastaba: į vieną voką dedama tik viena forma (FR 0512).

Perduokite voką savo dukros ar sūnaus grupės auklėtojai. Lopšelis-darželis, surinkęs visus prašymus, perduos juos į Mokesčių inspekciją. Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja gyventojus išsiųsdama jiems pranešimus apie tai, kad gavo jų vardu užpildytus ir pateiktus FR 0512 formos prašymus.

Formą užpildyti galite ir elektroniniu būdu. Specialią prašymo formą bei instrukcijas kaip ją pildyti galima gauti VMI arba interneto adresais (prieš pildant FR 0512 formą būtina perskaityti pildymo instrukcijas): www.vmi.lt

Dėkojame